Neustále je vidieť, že móda prišla k zdravému životnému štýlu. Stojí za to dozvedieť sa o najpopulárnejších športoch, ktoré môžu priniesť úžasné výsledky spolu s rastúcim počtom spálených kalórií.
Prvý šport, ktorý môžu vo veľkej miere navrhovať všetky ženy, je predovšetkým aerobik. Za hodinu ľahko spálite 500 až 550 kcal. Neuveriteľná fyzická aktivita, odporúčaná najmä fitness inštruktormi a trénermi.
Druhým športom v kardio skupine je jogging. Počas hodiny tréningu môžete spáliť až 400 kcal. Tretím pomerne obľúbeným športom, najčastejšie v lete, je inline korčuľovanie. Intenzívny tréning predstavuje počet spálených 400 kcal kalórií.
Ďalším športom je bicyklovanie, bežným tempom spálite aj 300 až 500 kcal. Musí to urobiť dojem. Pri bežnej prechádzke sme schopní pri chôdzi spáliť až 150 kcal. Veľmi dobrý výsledok.
Správny tréning časti brušných svalov. 1
Túto vetu si určite môže zopakovať každý z nás – také brucho na titulnej strane týchto novín je mojím snom. Chcela by som to mať, musím trénovať, aby som si vybudovala také ploché brucho. Je takáto úloha realizovateľná? Áno, samozrejme. Stačí si prečítať kľúčové tipy na budovanie plochého brucha.
Vo svojich cvičeniach musíte precvičiť šikmé, hlboké a rovné brušné svaly. Všetky tieto časti tela by mali byť zapojené, pretože tradičné sed-ľahy nemusia byť optimálne. Najdôležitejšia je technika, pretože sa musíte sústrediť na kvalitu cvikov a nie na počet cvikov. Zlé premýšľanie o počte opakovaní nepovedie k požadovaným výsledkom. Ako každý sval, aj brucho môže potrebovať odpočinok.
Na regeneráciu mu treba dať čas aspoň jeden až dva dni. K takémuto tréningu sa oplatí pridať aj správnu stravu. Len to môže poskytnúť požadované výsledky, v kombinácii s behom aspoň dvakrát týždenne môžete dosiahnuť dokonalé výsledky.
Správna časť tréningu brucha. 2
Počas cvičenia nemôžete ignorovať silu výdychu. Do veľkej miery môže svedčiť o tom, či bol tréning brucha vykonaný správne. Pri ich vykonávaní by ste si v prvom rade mali dať pozor na techniku dýchania. Aby ste správne posilnili brucho, musíte mať správny nádych a tiež výdych, to sú dve kľúčové hľadiská.
Optimálna inhalácia by mala byť vykonaná v čase, keď naše svaly nie sú stlačené a uvoľnené. Pri výdychu sa snažte čo najviac napnúť svaly. V žiadnom prípade by ste nemali počas tréningu zadržiavať dych. V tomto prípade môžu svaly potrebovať kyslík. Po celom cykle vášho základného tréningu sa oplatí začať s tréningom brucha.
Práve táto časť tela bude zodpovedná za naše správne držanie tela. Na začiatku ich nemôžete „dojesť“, pretože pri ďalšom cvičení neudržíme správne držanie tela. Toto všetko môže byť veľmi dôležité. Tréning brucha by sa mal vykonávať 3 alebo dokonca štyrikrát týždenne.